Elsősorban szoftverfejlesztőkből álló csapatunk támogatására lelkes rendszergazdát keresünk budapesti lakásirodánkba.

Ezek a feladatok várnak rád

  • Belső hálózati infrastruktúra karbantartása (redundáns internetkapcsolat, szünetmentes tápegységek, WLAN - LAN routerek, hálózati eszközök),
  • Eszközbeszerzés (laptopok, egyéb hardware-ek), saját informatikai eszközök karbantartása, konfigurációja,
  • Saját üzemeltetésű szerverek telepítése, felügyelete, frissítése, karbantartása,
  • Belső fejlesztésű IoT eszközök kezelése, integrációja a belső hálózatba.

Téged keresünk, ha

  • van Linux és OS X rendszerismereted rendszergazdai szinten,
  • a script nyelveket legalább alapszintűen ismered,
  • rendszerető, precíz, megbízható vagy,
  • jól tudod priorizálni a feladatokat,
  • angolul magabiztosan tudsz kommunikálni.

Előnyt jelent, ha

  • ismered a LAMP stacket (min. telepítés, konfigurálás, felügyelet, szervereken hosting környezet kialakítása),
  • ismersz további script nyelveket (Ruby, Python stb.),
  • van DevOps irányú érdeklődésed vagy tapasztalatod,
  • ismered a Dockert,
  • Ismered az AWS-t vagy más Cloud szolgáltatókat,
  • vannak szerverkonfiguráció-menedzsment alapjaid (Chef, Ansible, Puppet).

Amit mi nyújtunk ezért

  • Szuper csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség, képzési támogatás
  • Céges laptop Budapesti belvárosi lakásiroda 500 négyzetméteren
  • Év végi bónusz az éves teljesítmény alapján
  • Két év után dolgozói részvény, partneri státusz
  • Céges angolóra

Kik vagyunk?

A Cheppers 2012-ben alakult, és mára a közép-európai régió egyik leggyorsabban fejlődő, komoly nemzetközi hírnévvel bíró cégévé váltunk. Jelenleg 60 fős csapatunk felhő alapú szolgáltatásokkal és Drupal alapú webes szolgáltatásokkal, honlapokkal kapcsolatos tanácsadással, tervezéssel, fejlesztéssel és UX/UI tervezéssel foglalkozik.

  • A folyamatos tanulásban és tudásáramlásban hiszünk. Rendszeresen képezzük magunkat és egymást házon belüli tréningekkel.
  • Fejlesztőink közül többen is rendelkeznek szakmai vizsgákkal (AWS, Acquia Certified Developer).
  • Fejlesztőink több, mint fele tett már közzé kódot valamilyen nyílt forráskódú projektben.
  • Hazai és külföldi szakmai konferenciák rendszeres résztvevői, előadói, szervezői és szponzorai vagyunk.
  • Több féle módon támogatjuk kollégáink személyes és szakmai fejlődését.
  • Transzparensek vagyunk, törekszünk a belső nyitottságra és hiszünk abban, hogy együtt tudunk a legjobban fejlődni.

Jelentkezésed a hr@cheppers.com címen várjuk.

One file only.
10 MB limit.
Allowed types: doc docx pdf rtf.